עו"ד פלילי לשירותך חייג/י 053-9428444

אנחנו זמינים גם עכשיו!

עורכי דין ומידע בתחומי המשפט השונים

גולשים יקרים,

אתר ידיד עוסק בתחום המשפט הפלילי. יחד עם זאת, החלטתנו להוסיף מאמרים ומידע משפטי מעניין מתחומי המשפט השונים. המאמרים עוסקים בתחומים כגון פיצויים, נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים, תאונת עבודה, תאונות תלמידים, רשלנות רפואית ועוד.

המידע שנאסף ע"י עורכי הדין באתר הוא לידיעה בלבד. המידע אינו מהווה יעוץ משפטי מכל סוג שהוא. כל המסתמך על המידע עושה זאת על אחריותו בלבד.

אנו מאחלים לך גלישה נעימה...

זכויות עובדים – דיני עבודה ומשפט – דמי מחלה.

בהתאם להלכה הפסוקה ולדין זכויות עובדים המעוגנות בחוקי מגן או בהסכמים קיבוציים אינן ניתנות לויתור. יפים לעניין זה דברי בית הדין בעזריאל סילשי נ' ארכיטקט אהרון דורון כי זכות שהוקנתה לעובד מכוח חוק הבא להגן עליו אינה ניתנת לויתור, לא ויתור מפורש ובודאי לא ויתור מכללא.

רשלנות רפואית - מהי חובת הזהירות?

חובת הזהירות מתחלקת לשניים, חובת זהירות מושגית וקונקרטית. חובת זהירות מושגית קיימת תמיד ביחסים שבין רופא וחולה...

תאונת עבודה: חוות דעת מומחה רפואי

בית הדין הוא זה שמכריע בשאלת הקשר הסבתי המשפטי. לחוות הדעת הרפואית חשיבות רבה בנושא כאשר היא משקפת את ה"אני מאמין" של איש הרפואה האמין על התהליכים הפיסיולוגיים העשויים לחול בגופו של אדם בנסיבות אלה או אחרות.

להלן חלק מהישגיה של עמותת ידיד:

פונים רבים מגיעים ל"ידיד" לאחר שהיו שותפים להליכים משפטיים, מבלי שהם מבינים את השפה העברית על בורייה. בפנייה לשר המשפטים ומנהל בתי המשפט דרשה "ידיד" את שינוי החוק והתקנות בהתאם או פרסום הנחיה מפורשת לשופטים המחייבת אותם למנות מתרגם לכל צד להליך אשר איננו דובר את השפה העברית.

תאונת דרכים בהקשר הפלילי

על איחוד תיקים והבקשה

הליך איחוד תיקון, כעיקרון, הינו הליך אשר המטרה שלו הינה להקל על מצוקותיו של חייב בהוצאה לפועל...

לעו"ד פלילי חייג/י 053-9428444
Powerd by traffico LTD