עו"ד פלילי לשירותך חייג/י 053-9428444

אנחנו זמינים גם עכשיו!

בחירת עורך דין פלילי- חשוב לדעת

איך לבחור עורך דין פלילי?

עורך דין פלילי מוצלח

בחירת עורך דין פלילי מטעמך מהווה מהלך קריטי בחיי מי שיש נגדו אישום פלילי. במדינת ישראל ההליך הפלילי אינו פשוט ועורך דין פלילי טוב ידע להתאים את אסטרטגית ההגנה הטובה ביותר אל מול ההאשמות ובמקרים מסויימים ידע גם להשיג זיכוי מלא, לנסח עסקת טיעון או לפחות להקטין למינימום את גזר הדין.

לקבלת מידע משפטי נוסף לחץ/י: יעוץ משפטי

להלן רשימת עצות למחפש אחר עורך דין פלילי טוב:

ראשית יש לדעת כי תחום המשפט הפלילי בישראל כולל בתוכו עבירות פליליות מתחומים שונים ולכן מומלץ להתאים את התמחות עורך הדין לאופי העבירה הפלילית. לדוגמא, אם האישום הוא בתחום העלמות מס אז לחפש עורך דין פלילי המתמחה במיסים וכך לגבי עבירות בניירות ערך וכו'.

יש לבדוק שעורך הדין הוא עורך דין מוסמך, החבר בלשכת עורכי הדין ולא מישהו ש-'למד משפטים' או משרד המציע שירותים משפטיים כשאינו מוסמך לכך.

רצוי שעורך הדין הפלילי יהיה מעורב מההליכים המשפטיים הראשונים כדי שיוכל לסייע לך בצורה המקיפה ביותר ולעיתים אף להימנע מתהליך של העמדה לדין. בנוסף, חשוב לזכור כי עורך הדין הפלילי מחויב בחיסיון וכדי להצליח בתפקידו עליו לדעת את כל העובדות: גרסת התביעה, גרסת החשוד, הראיות בפועל ושלב החקירה או המשפט הנוכחי, לכן ישנה חשיבות רבה ל-'חיבור' או ל-'כימיה' שבין הלקוח לעורך הדין הפלילי. חיבור מינימאלי המבוסס על אמון הדדי מאפשר בניית תיק הגנה מוצלח.    

עורך דין המתמחה במשפט פלילי, חזקה עליו שיכיר, את סדרי הדין הפלילי המוגדרים בחוקי המשפט הפלילי ופסקי דין ותקדימים בתחום ההתמחות שלו. עורך דין פלילי טוב ידע לבנות ולנהל תיק הגנה פלילי ראוי המציג את חפות לקוחו באופן הברור ביותר.

הידעת?

במדינת ישראל, אחוזי ההרשעות בעבירות פליליות הם מהגבוהים בעולם המערבי, לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2005  הורשעו כ-43,803 עבריינים בביצוע עבירה פלילית.

סיכויי ההרשעה באישום פלילי בארץ גבוהים מאוד (99.8% בשנת 2003), לכן יש חשיבות עצומה בבחירת עורך דין פלילי שיעניק את אסטרטגית ההגנה הקבילה ביותר שתיטיב עם הלקוח אותו הוא מייצג.    

עורך דין פלילי טוב ישאף לבנות קו הגנה מוצלח בו החשוד לא יועמד לדין, במידה והחשוד כן הועמד לדין אז ראוי שינקוט באסטרטגיית הגנה שתצמצם את העונש למינימום האפשרי.   

עורך דין פלילי טוב חייב להיות בעל ניסיון שכן בעולם המשפט הפלילי אין חכם כבעל ניסיון. מומלץ לבדוק את ההיסטוריה המשפטית של עורך הדין הפלילי, באילו מקרים טיפל ובאילו תיקים זכה או הפסיד.

במידה ומדובר בייצוג משפטי דרך משרד עורכי דין יש צורך לברר איזה מעורכי הדין יטפל, אישית בתיק. 

מוניטין טוב נבנה מהצלחות ועו"ד פלילי טוב אם לא יזכה את הלקוח לפחות ישיג את העונש המינימאלי בטווח הענישה שבחוק, בין אם על  ידי פשרה ובין אם על ידי פסק הדין עצמו.    

לסיכום, בחירת העורך דין שייצג אותך במשפט תלויה אך ורק בך. אל תחכה לרגע האחרון וכמו בכל תחום בחיים חפש עורך דין פלילי טוב ששמעת עליו ובדקת את השגיו ואיתו תוכל ליצור קשר בעת צרה. 

לקבלת מידע משפטי נוסף לחץ/י: יעוץ משפטי

עורך דין פלילי במרכז

מחפש עורך דין פלילי מאיזור המרכז? כאן תמצא מידע על המשפט הפלילי בישראל לרבות ענישה בעבירות פליליות. רוצה לקבל מידע? כנס לאתר ופנה אל עורך דין פלילי ללא התחייבות ...

עורך דין פלילי בחיפה - רשימת עורכי דין פליליים בצפון

מחפש עורך דין פלילי באיזור הצפון? בחיפה?? כאן תמצא רשימת עורכי דין מומלצים ...

עורך דין פלילי בתל אביב - בלב ההתרחשות

כיצד לבחור עורך דין פלילי בתל אביב? מה חשוב לבחון בעת בחירת עורך דין פלילי?

לעו"ד פלילי חייג/י 053-9428444
Powerd by traffico LTD