עו"ד פלילי לשירותך חייג/י 053-9428444

אנחנו זמינים גם עכשיו!

עונש על עבירת מעשה מגונה

הרשעת אדם במעשה מגונה וגניבה


אדם שעקב אחרי אישה, ביצע בה מעשה מגונה וגנב את תיקה, חזר על המעשה שוב לאחר שקיבל את תמיכת שרות המבחן.
 

אדם עקב אחרי אישה צעירה עד לביתה, נגע לה בחזה וחטף את תיקה

הנאשם עקב בשעות הלילה אחר המתלוננת בחנייה ליד קניון בירושלים. הוא הבחין במתלוננת נכנסת למכוניתה ונסע אחריה ברכבו. כאשר הגיעה המתלוננת לפתח ביתה, הוא קרא לעברה וביקש שתעצור. המתלוננת הסתובבה לכיוונו ושאלה: "מה קרה?" הנאשם השיב: "אני רוצה אותך".
הוא תפס אותה בזרוע, נגע בחזה שלה והכאיב לה. המתלוננת אמרה שהיא מזמינה משטרה, אך הנאשם חטף מידה את הנייד והכניס אותו לכיס שלו, המתלוננת ניסתה לקחת את הטלפון שלה אך הוא חטף גם את התיק שלה והכה אותה בצוואר ובראש, כתוצאה מהתקיפה המשקפיים והכובע של המתלוננת נפלו, הנאשם נכנס לרכבו ועזב את המקום.

הנאשם הוא אב לשלושה, בעל תעודת בגרות ומקצוע

הנאשם גבר כבן 28, מנהל אורח חיים נורמטיבי, הוא נשוי ואב לשלושה ילדים קטנים, סיים 12 שנות לימוד ובעל תעודת בגרות. בתום הלימודים, עבד בחברת שיפוצים במשך כשנתיים, בהמשך עבד כחדרן בבתי מלון שונים ברחבי הארץ ובעבודות שיפוצים אצל קבלן. לפני מעצרו הוא החל ללמוד בקורס הכשרה לנהגי אוטובוס.

הנאשם מוכן ללכת לטיפול קבוצתי על מנת ללמוד לשלוט בדחפיו

הנאשם לקח אחריות חלקית על ביצוע העבירות המיוחסות לו וניסה להמעיט מחומרת מעשיו. בשיחה עם קצינת מבחן, ציין הנאשם כי הוא חש בושה על מעשיו ומוכן להשתלב בטיפול קבוצתי לצורך רכישת כלים לשליטה בדחפים המיניים שלו. שירות המבחן התרשם כי לנאשם יש את היכולת לתפקד באורח תקין בקרב משפחתו ובתחומי העבודה שלו. הרקע לעבירה נובע מבעיות בתחום המיני וחוסר שליטה בדחפים. לאור העובדה שזו הרשעתו הראשונה ונוכח רצונו להשתלב בקבוצת טיפול המחייבת התנקות מסמים, שירות המבחן המליץ לדחות את הדיון בחודשיים, על מנת לעקוב אחר דגימות השתן של הנאשם.

הנאשם חזר על אותה העבירה בשנית

לאחר שנה מיום התקיפה נעצר הנאשם נעצר בתיק נוסף, בגין חשד לביצוע מעשה מגונה, עבירות שוד והפרת הוראה חוקית. בעקבות המעצר השני ולאור חומרת העבירות המיוחסות לו בתיק החדש. שירות המבחן הודיע, כי הוא חוזר בו ואינו ממליץ על קבוצת הטיפול.

הסנגור טוען: הנאשם הוא אדם מבולבל, לא עבריין מין ולא עבריין רכוש

הנאשם הכחיש את המעשים המיוחסים לו בתיק החדש שהוגש נגדו והבהיר באמצעות הסנגור, כי הוא לא מעוניין לצרף לתיק הנוכחי את התיק הפלילי החדש. הסנגור לא הקל בחומרת העבירות המיוחסות לנאשם, אך ציין כי הוא אינו עבריין מין, או עבריין רכוש, אלא אדם מבולבל שעקב אחר המתלוננת מתוך רצון לקיים איתה יחסי מין, אך כאשר היא דחתה את ניסיונו, הוא נטל ממנה את הטלפון הנייד והתיק, ולא השתמש באיומים או בכוח פיזי. לגבי העבירה של מעשה מגונה, הפנה את הרקע לביצועה, למבנה האישיות של הנאשם. הסנגור ביקש להסתפק בהטלת מאסר לתקופה קצרה או לעבודות שירות.
שנתיים וחצי של מאסר ופיצוי למתלוננת בסך 15,000 ₪

הנאשם הביע צער וחרטה על מעשיו, וביקש שיתחשבו בו לאור מצוקתו הכלכלית של אשתו וילדיו והסבל הרב שנגרם לו במעצר. בית המשפט דן את הנאשם למאסר בפועל לתקופה של שנתיים וחצי ולעוד שישה חודשי מאסר על תנאי. בנוסף יפצה הנאשם את המתלוננת בסכום של 15,000 ₪.

הסתבכת בפלילים?
זומנת לחקירה במשטרה?
זומנת למתן עדות?
קבלת כתב אישום?
מחפש עורך דין פלילי?
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!
שם מלא
איזור מגורים
דוא"ל
טלפון
סיבת פנייה

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

עונש על עבירת מעשה מגונההימנעות מהרשעת קטין למרות הודאה בביצוע עבירות תעבורה חמורות
האם שיתוף פעולה עם שירות המבחן יכול להשפיע על גזר הדין?האם חלוף זמן הוא שיקול במתן גזר דין בגין עבירות מין?
שימוש במידע פנים על ידי איש פנים - גזר דיןגזר דין חמור לפדופיל - 45 שנות מאסר בפועל
גזר דין בגין עבירות נשק - האם תוחמר הענישה?סטייה מהסדר טיעון מקל שהושג עם גנב רכב מהשטחים
עבירות בין על ידי קטין ומאסר בפועלהקטינים אשר הרגו את לאנס וולף הורשעו בגרימת מוות ברשלנות
מאמרים נוספים בקטגוריה זו...

לעו"ד פלילי חייג/י 053-9428444
Powerd by traffico LTD