עו"ד פלילי לשירותך חייג/י 053-9428444

אנחנו זמינים גם עכשיו!

עורך דין פלילי בתל אביב - בלב ההתרחשות

כל אחד מאיתנו עלול להתמודד בשלב כזה או אחר עם הליכים פליליים. ההתנהלות מול הליכים אלה, כבר בשלבים הראשונים (מול המתלונן או במהלך החקירה המשטרתית הראשונה), יכולה להיות הרת גורל מבחינת תוצאות ההליך הפלילי והשפעותיו על חיי החשוד/הנאשם. אי לכך, מומלץ שלא לוותר על ייצוג מטעם עורך דין פלילי ויפה שעה אחת קודם.

בחירת עורך דין פלילי איננה עניין של מה בכך. מדובר אפוא בהחלטה חשובה מאין כמוה אשר צריכה להיעשות באופן מושכל. עבודתו של עורך דין פלילי איננה נוגעת רק לייצוג בבית המשפט ופעמים רבות יש לליווי המשפטי משמעות כבר בשלבים מוקדמים כגון בעת החקירה ו/או במקביל לגיבוש כתב האישום.

לדוגמא, ייעוץ משפטי מוקדם יוכל למנוע מהנאשם "להפליל את עצמו" במהלך חקירה משטרתית ופעמים רבות יעלה בידיו של עורך הדין הפלילי לשנות את סעיפי כתב האישום במסגרת הסדר טיעון. בחירת עורך דין לייצוג בהליכים פליליים צריכה להיעשות בהתאם לתחום ההתמחות הספציפי של עורך הדין. היות והמשפט הפלילי שונה באופן מהותי מהמשפט האזרחי, חשוב כי עורך הדין יהיה בעל ניסיון בייצוג נאשמים בפלילים. כמו כן, חשוב להדגיש כי ייצוג של עורך דין אשר איננו מתמחה בפלילים עלול, במקרים מסוימים, להזיק לנאשם.

היתרון בעורך דין הפועל בתל אביב

המשפט הפלילי הינו תחום משפטי מורכב אשר קיימים בו ענפים שונים וסוגי עבירות מגוונות. לדוגמא, ייצוג נאשם אשר מיוחסות לו עבירות מין איננו זהה לייצוג אדם המואשם בעבירות "צווארון לבן". בחירת עורך דין פלילי צריכה להיות אפוא לא רק בהתאם למיקום ולזמינות, אלא גם בכפוף להתמחותו הספציפית של עורך הדין בעבירות המדוברות.

העיר תל אביב נחשבת לליבו של המטרופולין התוסס של גוש דן. בעיר זו מתנהלים עסקים רבים, קיימים בה אזורי בילוי נרחבים, ומדי יום נכנסים ובאים אליה מאות אלפי בני אדם. במידה ואתם גרים באזור תל אביב והמרכז, ואתם זקוקים לעורך דין פלילי, מומלץ בהחלט לבחור ייצוג מטעם עורך דין העובד בעיר.

כידוע, יחס אישי ו"כימיה" בין עורך הדין ובין לקוחו יכולים להיות מדדים להצלחה (או כישלון) בייצוג משפטי בהליכים פליליים. אי לכך, קרבה גיאוגרפית של עורך הדין ללקוח, וזמינות גבוהה של האחרון לטובת התפתחויות שונות בתיק, יכולים בהחלט להיות משמעותיים בניהול ההליך הפלילי. במילים אחרות, ככל שעורך הדין יהיה זמין יותר עבור מרשו, וככל שהקשר בין השניים יהיה פתוח ויעיל יותר, כך יעלו באופן ברור סיכוייו של החשוד/הנאשם לצאת מההליך הפלילי כאשר ידו על העליונה (או לפחות, בנזק מזערי).

משרדנו בתל אביב

עורך דין פלילי העוסק באזור תל אביב מכיר על פי רוב את הגורמים הרלבנטיים במשטרה ובבתי המשפט, והדבר יכול בהחלט לסייע לו בהתנהלות מולם במסגרת הסוגיות השונות הקשורות למרשו. לדוגמא, עורך דין המכיר את הגורמים השונים בפרקליטות על בסיס ניסיון העבר, יוכל בהחלט להעריך מהו הסדר הטיעון שיהיה ניתן להגיע אליו בעת המשא ומתן במקביל לתיק. כמו כן, היכרות זו תוכל לסייע לו גם בהתמודדות מול השופטים בבית המשפט השלום והמחוזי בעיר.

משרד עורכי דין בתל אביב – מ.אדטו

משרדנו ממקום בלב תל אביב, בסמוך לתחנת הרכבת עזריאלי ובקרבת בית המשפט. נשמח לארח אותך במשרדנו לפגישת יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדך.

ניתן לפנות אלינו בשיחת חינם בכל עת: 1-800-332-651

הסתבכת בפלילים?
זומנת לחקירה במשטרה?
זומנת למתן עדות?
קבלת כתב אישום?
מחפש עורך דין פלילי?
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!
שם מלא
איזור מגורים
דוא"ל
טלפון
סיבת פנייה

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

עורך דין פלילי בתל אביב - בלב ההתרחשותעורך דין פלילי בחיפה - רשימת עורכי דין פליליים בצפון
עורך דין פלילי במרכז

לעו"ד פלילי חייג/י 053-9428444
Powerd by traffico LTD