עו"ד פלילי לשירותך חייג/י 053-9428444

אנחנו זמינים גם עכשיו!

חיפשת עורך דין פלילי בבאר שבע והסביבה?

בעקבות ההשקעות בנגב והתחזיות הוורודות להתפתחותו וכחלק מאסטרטגיית המשרד החליטה עורכת הדין  נוגה ויזל  לפתוח שלוחה נוספת של המשרד בבאר שבע והסביבה. עו"ד ויזל , רואה  בפתיחת שלוחה בדרום פרויקט בעל חשיבות עליונה.

עורך דין פלילי קרוב באזור הדרום ...

הלקוחות בבאר שבע יוכלו לשכור את שרותי המשרד  מבלי שיצטרכו לכתת את רגליהם לאזור המרכז.  אנחנו מציעים לך ייצוג משפטי בסמוך  לסביבת המגורים שלך. במסגרת שירותי המשרד אנו מתחייבים על זמינות גבוהה, נגישות ונאמנות ללקוח.

לקבלת מידע משפטי נוסף לחץ/י: יעוץ משפטי

פלילים בבאר שבע: האם יש פשיעה באזור הדרום?

הנגב עלה לכותרות בתקופה האחרונה כתוצאה  משני  נושאים  : ירי למוות של חוואי יהודי בצעיר בדווי שככל הנראה בא לגנוב בקר והטענה על עליה  בפשיעה . אירוע הירי בנגב העלה גל עכור במיוחד של גזענות והתלהמות. משפטו של החוואי ממשיך להתנהל וייתכן שאכן היה כאן מקרה של הגנה עצמית .

תושבי המדינה מגדירים את באר שבע והסביבה  כ"דרום הפרוע"  ועל  "חבל ארץ שאין בו חוק. " ע"פ התקשורת  , הסדר לא  נאכף  בקפידה, יש עליה  בעבירות רכוש, ריבוי אלימות וסכסוכי כנופיות.  

ע"פ נתוני המשטרה ישנה ירידה בפשיעה  אם בשנת 1999 נרשמו 10,000 עבירות רכוש וב-2002 המספר קפץ ל-12,000 עבירות, הרי שהשנה המספר ירד בצורה דראסטית ל-1450 עבירות בלבד, דבר חסר תקדים. לטענת המשטרה , בממוצע נרשמים מידי יום בתחנת באר שבע חמש עבירות רכוש לעומת 30 שהיו לפני כעשר שנים.

גם תושבי באר שבע והסביבה טוענים כי תופעות הפשיעה הצטמצמו מאוד בשנים האחרונות .אולי בעבר  היו אירועים, אך בשיתוף עם המשטרה והרשויות שיעורי הפשיעה הצטמצמו מאוד.

כיצד לבחור עורך דין פלילי?

מומלץ לשים לב לדברים הבאים:

  •  תקשורת טובה  בין עורך-הדין ללקוח היא דבר חשוב שבדרך-כלל מסייע להצלחת התיק.
  • רצוי מאוד להגיע לפגישת ייעוץ . הפגישה המקדימה תנוצל לשתי מטרות: הצגת הנושא וקבלת חוות-דעת ראשונית בדבר סכויי ההצלחה והתרשמות מהעורך דין . אל תתביישו לשאול כל שאלה הנראית לכם חשובה, ובפרט על ניסיון  בתחום ועל מקרים דומים שטיפל בהם.

חשוב לבדוק :

  •  האם יש לעורך דין  צוות - שותף, עורך-דין שכיר או מתמחה. הדבר חשוב כדי להבטיח שגם כשהעורך דין  נעדר עקב חופשה, מילואים, מחלה וכו', יהיה תמיד מי שיוכל לטפל בדברים הדחופים. 
  •  כשמדובר במשרד גדול חשוב לברר מראש מיהו עורך-הדין שיטפל אישית בתיק . לא תמיד יהיה זה אותו עורך-דין שקיבל אתכם בפגישה הייעוץ. כדאי להבטיח שהייצוג שלכם לא יוטל על עורך-דין זוטר או כזה שאין לכם כימיה איתו.
  • חשוב מאוד לחתום על הסכם שכר טרחה כדי למנוע בעיות בעתיד.

 איזורי השירות:

באר שבע, אילת,  אשדוד ,  אשקלון,  באר שבע, דימונה, ירוחם, נתיבות, ערד, קריית גת, קריית מלאכי,  שדרות,  מצפה רמון, רהט ועוד .

לקבלת מידע משפטי נוסף לחץ/י: יעוץ משפטי

הסתבכת בפלילים?
זומנת לחקירה במשטרה?
זומנת למתן עדות?
קבלת כתב אישום?
מחפש עורך דין פלילי?
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם!
שם מלא
איזור מגורים
דוא"ל
טלפון
סיבת פנייה

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

שחרור ממעצר עד תום ההליכים בעבירה של שוד חיפשת עורך דין פלילי בבאר שבע והסביבה?

לעו"ד פלילי חייג/י 053-9428444
Powerd by traffico LTD